У РУБРИЦІ «РЕКОМЕНДУЄМО»: ШОПІНГ У МИКОЛАЄВІ


Чому на шопінг потрібно їхати в Миколаїв?

Якщо Ви не збираєтеся витратити на свій гардероб бюджет, рівний вартості космічного корабля. Якщо Ви не належите до шопінгу як до спорту, коли кожні вихідні одні за іншими потрібно присвятити вибору сукні, а потім підбору туфель, сумки, плащика, і т.д. Якщо Ви любите не абстрактну красу (шикарні туфлі самі по собі), а цінуєте красу, як стиль життя, то, що народжується і дарує натхнення від взаємного поєднання. Приїжджайте!

Які ж чинники роблять Миколаївський шопінг особливим, видатним, результативно проведенням часу. І навіть чоловіки, для яких магазини – це важке випробування, повертаються знову і знову.

Факторы:

Відстані. У великих містах багато магазинів і відстані між ними значні. У маленьких містах – не потрібно далеко ходити, все поруч, можна швидко все купити, без особливих претензій. Але якщо Ви уважно і творчо ставитеся до свого зовнішнього вигляду, то, як правило, двома магазинами обмежитися не вийде. А далі виникає питання: що важливіше творчий підхід або неготовність виконати багатокілометровий вояж в пошуках потрібної речі? Місто Миколаїв – якраз золота середина між гідним кількістю магазинів і відносній компактністю торговельної частини міста. Прямим наслідком цього оптимального співвідношення стане результуюча швидкість: за 2 дні Ви гарантовано підготуватися до сезону, урочистої події у Вашому житті, або просто поновіть гардероб, попутно змінивши спортивний стиль на романтічний.

Питання фінансових витрат. Чим більше місто, тим дорожче оренда торгових площ, більше торговельні націнки. У Миколаєві є пропозиції «на будь-який гаманець»: і брендові мережеві магазини Честер, Мотор, і фірмові магазинчики місцевих виробників, в загальному, вибирати є з чого …

І найголовніший фактор вдалого шопінгу – це зацікавлений в Вас фахівець – стиліст. По-перше, хтось повинен прокласти шопінг – маршрут, виходячи з бюджету і списку завдань. По-друге, легкість, з якою нова річ впишеться у Ваше життя, а не буде припадати пилом у шафі, залежить від того, чи були враховані під час покупки Ваші вік, професія, світовідчуття і т.д. Також важливим є вміння стиліста рекомендувати фасон і поєднання кольорів, що прикрашають саме Вашу фігуру. Ви з радістю відзначите, всепроникаючий досвідчений погляд, який не дасть зробити покупку, піддавшись умовлянням продавця, якщо річ не підходить Вам ідеально. Стиліст, якого ми Вам порекомендуємо, гарантовано позбавить Вас від розчарування непродуманих покупок, результат яких, найчастіше, – нічого надіти і нікуди носити.

Хороше вино теж виходить тільки при гармонійному поєднанні безлічі факторів: багатства землі, тепла сонця, правильно обраного берега річки, і, звичайно, особистості винороба.

Ми ж пропонуємо Вам скористатися вдалим поєднанням чинників для легкого і радісного шопінгу. Довіртеся, узгодьте терміни свого приїзду, і готуйтеся приймати компліменти, їх кількість буде приголомшлива. Ви завжди зможете зняти номер в Миколаєві в нашому затишному хостелі

Статті